DEMİRLİ KONUT İNŞAAT A.Ş

DEMİRLİ İNŞAAT A.Ş
                            55​​​​​​​​​​ YILLIK TECRÜBE .................

1969 yılında İnşaat Sektöründe faaliyete başlayan Demirli İnşaat, 70’li yıllarda İstanbul-Anadolu yakasında modern ve lüks yerleşim birimlerini yaşama geçirmiştir. Erenköy, Göztepe, Suadiye, Kızıltoprak , Moda , Maltepe ve Ataşehir 'de tasarlamış olduğu konut alanlarını inşaa ederken, çağın en gelişmiş yapı elemanları ve teknolojilerini kullanarak bilgi ve tecrübesini sunmuştur.

80’li yıllarda Türkiye bünyesinde görülen gelişim ve değişimle birlikte, Demirli İnşaat’ta tecrübe ve hizmetlerini geliştirmiş, 1981 tarihinden itibaren konut yapımı yanında yeni bir alana, taahhüt işlerine de el atmışlardır. Çok kısa bir zaman diliminde tasarımını yapıp inşaa ettikleri projeler ile bir kez daha bu alanda da tecrübelerini sunmuşlar ve isim sahibi olmuşlardır. Bu önemli taahüt işleri arasında otobüs terminalleri, sigara fabrikası, sanayi sitesi, okul, hastane, spor kompleksi bulunmaktadır.

Hızla değişen Türkiye’de önemli projelerin altına imza atan Demirli İnşaat, bir aile şirketidir. 54 yıldan bu yana lüks konut inşaatından, sanayi tesisleri, spor kompleksleri, okul, hastane gibi taahhüt işlerine kadar çeşitli önemli projelere imzasını atan Demirli İnşaat’ın bünyesinde üç firma bulunmaktadır. Bunlar;

1- DEMİRLİ KONUT İNŞAAT A.Ş

2. DK DEMİRLİ İNŞAAT A.Ş.

3. DEMİRLİ KARDEŞLER İNŞAAT A.Ş

olup, Türkiye’nin önde gelen İnşaat Şirketleri arasında köklü ve saygın bir yer elde etmiştir.